Använder du fortfarande Internet Explorer 6?
Förbättra din användarupplevelse på lokaldelen.se genom att uppgradera till en senare version av Internet Explorer. Observera, om du inte väljer att uppgradera kan du uppleva grafiska defekter på denna sida.
Ladda nerGofab fastighetsbyrå AB etablerades 1990 av Gunnar Oskarsson som varit verksam som mäklare på västkusten sedan 1981. Idag är vi åtta välmeriterade medarbetare med mycket god lokalkännedom i området. Att Gofabs anställda är registrerade fastighetsmäklare och anslutna till Mäklarsamfundet samt att alla tar sin yrkesroll på största allvar, borgar för en trygg försäljning. Vi är bosatta och trivs i vårt verksamhetsområde.
Som privatägd lokal fastighetsbyrå följer vi inte utvecklingen, vad gäller försäljning av bostäder ? Vi leder den!.Vår styrka är vår storlek, samtliga mäklare arbetar hårt med alla objekt för att ge Er kunder bättre service. Vi arbetar utifrån att hus inte skall vara tillsalu , hus skall säljas.
Vi förmedlar bostäder på västkusten i alla kategorier. Stora som små, fritidshus, villor och tomter, sjöbodar, lägenheter samt gårdar.
Kopiera länken nedan och klistra in på din hemsida