Använder du fortfarande Internet Explorer 6?
Förbättra din användarupplevelse på lokaldelen.se genom att uppgradera till en senare version av Internet Explorer. Observera, om du inte väljer att uppgradera kan du uppleva grafiska defekter på denna sida.
Ladda nerDelägare Mikael Gustavsson har ärvt intresset förr byggbranschen av sin far som 1957 grundade företaget Gustavssons Byggtjänst AB. Mikael har fört familjetraditionen vidare och etablerade 1992 företaget Objektbyggen AB. Andreas Larsson, som tidigare varit anställd i företaget, delar nu ansvaret och ägandet med Mikael Gustavsson.
Vi har vår egen fasta personal, men vi anlitar också ett flertal entreprenörer som vi samarbetat med i många år. Den sammanlagda erfarenheten är styrkan i vårt företag.
Kopiera länken nedan och klistra in på din hemsida