Använder du fortfarande Internet Explorer 6?
Förbättra din användarupplevelse på lokaldelen.se genom att uppgradera till en senare version av Internet Explorer. Observera, om du inte väljer att uppgradera kan du uppleva grafiska defekter på denna sida.
Ladda nerFamiljeföretaget Nils Skoglund AB i Leksand grundades 1891 och består av Skoglunds Bygg och Skoglunds Fastigheter. Vi är verksamma i hela Dalarna med tyngdpunkt i Siljansområdet.
Byggbolagets erfarna hantverkare utför såväl ny-, om- och tillbyggnader som reparations- och målningsarbeten. För oss är yrkesstolthet den bästa kvalitetsgarantin.
Fastighetsbolaget äger och förvaltar ca 95 000 kvm bostäder, kontor, butiker och industrilokaler. Vi garanterar hög klass på förvaltning, service och underhåll.
Inget jobb är för litet eller för stort för oss! Med våra erfarna hantverkare hjälper vi Er gärna med Ert nya hus, om- och tillbyggnadsarbeten, moderniseringar eller reparationsarbeten i hela Dalarna.
Box 260, 793 26 Leksand
Kopiera länken nedan och klistra in på din hemsida