Använder du fortfarande Internet Explorer 6?
Förbättra din användarupplevelse på lokaldelen.se genom att uppgradera till en senare version av Internet Explorer. Observera, om du inte väljer att uppgradera kan du uppleva grafiska defekter på denna sida.
Ladda nerKAISAs Massageterapi - När Du kommer till mig vill jag ge Dig något som passar just Dig. Jag erbjuder olika typer av behandlingar. Dessa kan även kombineras.
Jag har också kurser i Qigong, Målning (färgernas natur), samt Studiecirklar med meditation.
Min verksamhet syftar till att stärka Hela Människan. Livet har mycket att ge när man mår bra! Jag tar emot i enkel och rofylld miljö.
Jag, Kajsa Norén, är mellanstadieläraren med Waldorfinriktning som blev ?getmora? och nu blivit friskvårdsterapeut. Sedan 2005 driver jag mitt företag KAISAs massageterapi.
Jag har min mottagning i Ordenshuset i Hå utanför Bollnäs. Jag sköter också om min kära gård, Sveaborg i Åsveden, en gård som i framtiden kan bli en källa till kraft och glädje för många på olika sätt. Det är en idé som är under utveckling.
Kopiera länken nedan och klistra in på din hemsida